czwartek, 9 stycznia 2014

Urodzinowo

Witajcie w Nowym Roku, już kilka dni minęło od świątecznego lenistwa, pora wracać do codziennego rytmu ale coś to topornie idzie. Nie wiem jak Wam ale ja coś nie mogę zaskoczyć ;)
W ostatnich dniach robótkowo bardzo mało się dzieje, zrobiłam dwie karteczki urodzinowe, którymi chcę Wam się pochwalić, oto one :)


Tę kartkę też już mogę pokazać bo dotarła do jubilatki :)
Justi, jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia najskrytszych marzeń :)

Na dziś tyle mam tylko do pokazania ale już niedługo będzie z całkiem innej beczki, muszę tylko dokończyć to i owo i porobić fotki ale już dziś powiem Wam że z tego czegoś jestem bardzo ale to bardzo zadowolona :))) dosyć, to ma być niespodzianka ;)

Dziękuję bardzo za życzenia świąteczne i noworoczne te przesłane za pośrednictwem bloga, FB, itp. a szczególnie chcę podziękować za kartki które w okolicy świąt taszczył listonosz. Szkoda że zanika zwyczaj wysyłania kartek, ja uwielbiam dostawać kartki a ręcznie robione szczególnie są mi bliskie, doceniam włożone serce w wykonanie małego dzieła sztuki :)

Uciekam może leń mi ustąpi ;)
Życzę miłego dnia :)
 

6 komentarzy:

 1. Anulko, kartek nie robię, ale dla Ciebie zrobię niebawem, pośmiejemy się potem:-)
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. niezmiennie urzekający środek tych Twoich kartek Aniu :))))
  dobrego dnia :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Aneczko, to ja Ci życzę, żeby Ci się tak chciało, jak Ci się nie chce ;))))) ale jak Ci się nie chce i takie śliczności robisz, to aż strach, jak Ci się zachce ;)))) buźki!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne karteczki. Te motylki bomba! W tym roku pierwszy raz otrzymałam ręcznie robione karteczki. Zachwyciły mnie. Miło dostać kartkę robioną od serca specjalnie dla Ciebie. Niech ten zwyczaj nie zanika.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł z takimi " latającymi motylkami"

  OdpowiedzUsuń
 6. Te motyki bardzo ciekawie wyglądają, zresztą całość ładnie się prezentuje. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza. Wasza obecność motywuje mnie do działania i rozwijania pasji :)