poniedziałek, 26 października 2015

Makowe pole :))

Witajcie :) obiecałam że kolejny wpis będzie inny, tak wiec jest inny. 
Wreszcie po trzech latach tak, tak po trzech latach, porzucania i przepraszania nareszcie skończyłam wyszywać pole maków. Zaczęłam go wyszywać będąc w szpitalu na przeszczepie szpiku, niedawno minęły trzy lata to zmobilizowało mnie do ukończenia dzieła. Teraz pozostaje jedynie oprawienie obrazka i zawieszenie na ścianie... tylko na której? Jeszcze na to nie mam pomysłu a przecież miałam tyle czasu... może powątpiewałam że kiedyś ta chwila nastąpi ;) Ale dosyć marudzenia pora się pochwalić :)Dziękuję bardzo za odwiedziny i pochwały pod karteczkami, niestety ostatnio wena mnie opuściła i karteczki nieco zaniedbałam a pora chyba zacząć kartki świąteczne, mam nadzieję że wkrótce wena wróci i samopoczucie pozwoli na działanie.

Miłego tygodnia życzę wszystkim odwiedzającym pa pa :)

11 komentarzy:

 1. Piękny obrazek,zresztą maki zawsze wyglądają pięknie,Ja też mam je w planach,ae narazie na planach się kończy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekny obraz, jak najbardziej zaslugiwal na ukonczenie, tak jak Ty zaslugujesz na pochwaly za wytrwalosc. Pozdrawiam i duzo, duzo zdrowia zycze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, ten obrazek jest cudny, opraw, zawieś i ciesz oczy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny jest ten obrazek, te maki... Super

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały haft. Musiał kosztować niesamowicie dużo czasu i cierpliwości. Na ścianie będzie wyglądał cudnie, taki wakacyjny obrazek. Ja też się muszę już zabrać za pracę nad kartkami świątecznymi :)
  Pozdrawiam, Ola

  OdpowiedzUsuń
 6. warto było czekać trzy lata dla takiego efektu .

  OdpowiedzUsuń
 7. Piekne. Warto bylo dokonczyc bo efekt koncowy prezentuje sie wspaniale

  OdpowiedzUsuń
 8. Aneczko:))) twoje karteczki są coraz piękniejsze:)) a maczki warto było skończyć...mi siadł wzrok i trudno mi zasiąść do xxx

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniała praca! Dobrze,że wróciłaś do niej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Grunt, że praca skończona i cieszy oko. Moje niektóre hafciki też nabierają w szufladzie mocy prawnej :) może kiedyś skończę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza. Wasza obecność motywuje mnie do działania i rozwijania pasji :)