środa, 12 czerwca 2013

Po MTB :)

Witajcie :)
To już połowa tygodnia a ja milczę, pewnie jesteście ciekawe jak udał się kiermasz w trakcie maratonu MTB. Otóż gdyby nie Wasza pomoc i Wasze zdolne łapki z pewnością moje stoisko nie mogłoby zaistnieć. Dziękuję Wam bardzo za pomoc i dzieła Waszych zdolnych rąk. Sporo rękodzieła udało się sprzedać dzięki czemu znów o krok bliżej do ogromnej kwoty jaka potrzebna jest na lek. Następna okazja do wystawienia się z rękodziełem już 23 czerwca w Zielonej Górze w trakcie imprezy w Amfiteatrze. Szkoda tylko że prawdopodobnie mnie na niej nie będzie ... a tak było w niedzielę :)

   
W poniedziałek byłam na konsultacji torakochirurgicznej w Warszawie, teraz czekam na telefon którego mam się spodziewać po czwartkowej naradzie chirurgów a w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę już miała operację :(  boję się strasznie ale chyba nie mam innego wyjścia, nie mogę dłużej czekać bezczynnie bez jakiegokolwiek leczenia...

Jednym słowem teraz najbardziej będę potrzebowała Waszego wsparcia, trzymanie kciuków i modlitwa za mnie mile widziana :)

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i miłe słowa jakie tu pozastawiacie :)
Dziękuję że ze mną jesteście i ciągle mnie wspieracie finansowo, swoimi dziełami oraz dobrym słowem :)
 

10 komentarzy:

 1. Aniu, cieszę się, ze się pojawia łaś, bo dawno Cię nie było.Operacja...już dziś trzymam kciuki i dobre słowo za Tobą kieruje do Góry...Będzie dobrze...Ściskam Cię Serdecznie..i pamiętam...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aneczko!!!! A ja wiem, że wyjdziesz "na prostą" :))))) To się wie i już!! Ale i tak trzymam mocno kciuki i wszystko inne, co się da!!!
  Ściskam!!
  P.S. jaki wielki stragan!!!! robi wrażenie!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sylwia ma rację! Ja też nie przywiduję innej opcji, jak ta, że wygrasz i już!!!!!
  Cały czas pracuję nad tym, z czym zgłosiłam się do Ciebie i ośmieliłam smsować. Na dniach się wyjaśni. Szkoda tylko, że wszędzie trzeba czekać, nikomu się nie spieszy...
  Trzymaj się najdzielniej jak potrafisz. Głowa do góry!!! Będę - zupełnie dla formalności, bo to oczywiste, że wszystko będzie grało i buczało!! - trzymać ogromnie mocno kciuki. Zresztą od dawna już, tych trzymanych za Ciebie, nie puszczam:-) Padam do nóżek i ściskańce ślę:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam, widziałam i żałowałam, że w portfelu pustki...

  Trzymam kciuki z całych sił! Na pewno pójdzie jak z płatka!

  OdpowiedzUsuń
 5. bedzie dobrze:))))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymaj się Kochana, jestem pewna, że wygrasz, pamiętam w modlitwie, pa:-)
  Bądź dzielna!

  OdpowiedzUsuń
 7. 3mam kciuki , będzie dobrez :)
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 8. jesteś dzielna i myslisz pozytywnie, trzymam kciuki i będę sie modlić,

  OdpowiedzUsuń
 9. I ja trzymam kciuki, powodzenia! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Musi być dobrze!Będę się modlić :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza. Wasza obecność motywuje mnie do działania i rozwijania pasji :)