niedziela, 16 czerwca 2013

Witajcie
Kolejny tydzień za nami, u mnie tydzień raczej ciężki w poniedziałek Warszawa i czekanie od czwartku na telefon ze szpitala wyczerpały mnie. Niestety nadal nie wiem kiedy chcą mnie widzieć w szpitalu i jakie podjęli decyzje co do mojej osoby. Pewnie najbliższy czas pokaże a być może tak jak wstępnie ustaliłam z doktorkiem jeszcze w przyszłym tygodniu zrobią ze mną to co planują. Póki co czekam na telefon... 
Czekając na wiadomość ze szpitala dopinam wszelkie sprawy jakie przed wyjazdem postanowiłam dokończyć. Ostatnio sporo działałam w karteczkowym świecie, niestety gdy mnie potną na jakiś czas będę musiała od nich odpocząć. Tak więc mój bałaganik karteczkowy zginął a oto co udało mi się stworzyć w tej sprawie teraz i wcześniej

moja pierwsza karteczka na Chrzest:


oraz mnóstwo ślubnych kartek


na dziś wystarczy karteczek, resztą chyba się już wcześniej chwaliłam ;)
Tak jak wspominałam, ogłaszam urlop od kartek...

Dziękuję wszystkim za słowa  wsparcia pod ostatnim wpisem, dzięki Waszemu wsparciu wierzę że wszystko szybko dobrze się skończy i znów będę mogła Was zanudzać moim zwykłym nudnym życiem oraz moimi robótkami nie zawsze udanymi ;)

Dziękuję również tym wszystkim którzy wspomagają  nie swoimi dziełami oraz finansowo, dzięki Wam znów o krok bliżej do zakupu leku, który niesie nadzieję na całkowite wyzdrowienie :)

Miłej niedzieli życzę wszystkim zaglądającym i podglądającym ;)

6 komentarzy:

 1. Kochana moja...żyjesz w stresie.Ale może to już coraz bliżej cudownie szczęśliwego "nudnego zwyczajnego życia" :)
  Karteczki piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci Aniu jak najszybciej tego zwyczajnego życia w domu, z karteczkami, zresztą pięknymi. Bardzo Cię pozdrawiam, pa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem z Tobą myślami...wszystko będzie dobrze Wiem, czekanie to najgorsze, co się może zdarzyć...trzymaj się jakoś..Gratuluję pięknych prac.Prześliczne karteczki:))) Pozdrawiam Cię ciepło..

  OdpowiedzUsuń
 4. Taaaak... czekanie na telefon, upierdliwe do bólu. Kartki śliczne. Teraz zrobisz przerwę żeby ze zdwojoną siłą robić, robić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia 3mam kciuki Aniu będzie dobrze :**
  Sliczne karteczki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza. Wasza obecność motywuje mnie do działania i rozwijania pasji :)