środa, 26 marca 2014

Kartka dla małego eleganta

Witam serdecznie, dziękuję za miłe słowa pod ostatnim postem i za życzenia urodzinowe :) Cóż  statystycznie raz do roku los nas postarza, mnie zwykle na wiosnę ;) Ale nie ma co się rozczulać nad swoim wiekiem, nie ważne ile mamy w dowodzie, tylko na ile się czujemy a ja czuję się o jakieś 6 lat młodsza niż jestem ;)

Ale nie tylko mnie w tym czasie wszyscy składają życzenia, mój bratanek kilka dni temu skończył dziesięć lat. Poważny wiek, postanowiłam uczcić tę okazję poważną kartką ;) Dla małego eleganta...




Od dawna miałam ochotę zrobić kartkę tego typu, podglądałam takie na blogach dziewczyn aż postanowiłam zmierzyć się z tematem a że mój pierwszy zawód to - krawiec a stębnówki były mi bliskie, tym bardziej musiałam ;) 
Po za tą karteczką niewiele się dzieje, ostatnio nie czuję się najlepiej i robota mi nie idzie :( ale obiecuję w najbliższym czasie znów lekko poprzynudzać karteczkami Wielkanocnymi, niech ich tylko przybędzie ;)

Uciekam spać, życzę i Wam spokojnej nocki :)
 

2 komentarze:

  1. Aneczko, piękne rzeczy poczyniłaś i piękne!
    A ja Ci zdrówka życzę, wiosenne przesilenie daje się we znaki, nie daj się, pa, buziaki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ha, bardzo zmyślna, mały elegant, będzie zadowolony1 Pozdrawiam ciepło i udanego tygodnia życzę!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza. Wasza obecność motywuje mnie do działania i rozwijania pasji :)