niedziela, 18 grudnia 2011

Statystyki :)

Witajcie :)
Dziękuję Wam serdecznie za każde słowa wsparcia jakie pozostawiacie po sobie. Od tygodni nie jestem sobą, jestem kłębkiem nerwów. Mam nadzieję że wreszcie coś się wyjaśni i jeśli muszę być leczona zajmą się mną sprawnie i wyjdę z tego obronną ręką. W piątek minął tydzień od badania PET i nadal nie mam wyniku. Jak tak ma działać nasza służba zdrowia to naprawdę trzeba mieć zdrowie żeby chorować.
Ale dosyć smęcenia przy niedzieli, dziś chciałam przytoczyć nieco liczb. Otóż dziś jest 1000 dzień odkąd bawię się w blogowanie, dokładnie 23.03.2009 zaczęła pisać mojego pierwszego bloga, zamieściłam na nim 151 wpisów a odwiedziło mnie w tamtym miejscu 9395 osób, ślad w formie komentarzy pozostawiło 189. W nowym miejscu jestem od 03.03.2011 a statystyki wyglądają następująco: wpisów (ten będzie) 46, komentarzy 239 na 3672 odwiedzin. No, no kochani tu jednak ruch jest znacznie większy niż na WP ;)  zapomniałaby o obserwatorach, zgromadziło się ich już 39, kto będzie 40? :)
Dziękuję Wam za te liczne odwiedziny i każde miłe słowa jakie po sobie pozostawiacie, takie gesty bardzo mobilizują do działania i tworzenia :)
Życzę Wam miłej niedzieli a na przyszły tydzień wiele energii przy przygotowaniach do świąt :)

5 komentarzy:

 1. Witaj.Może ja sobie ciebie poobserwuje jako 40? Trochę to zabrzmiało jak u Wielkiego Brata, choć nie takie miałam intencje.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to ja jestem 41... Pozdrawiam i trzymaj sie, bedzie dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę zdrówka, trzymaj się dzielnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Milo tu do Ciebie zagladac :)
  Dalej trzymam kciuki za dobre wyniki!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza. Wasza obecność motywuje mnie do działania i rozwijania pasji :)