piątek, 5 kwietnia 2013

Znów weekend :)

Witajcie, powoli wracam do rytmu po świątecznym lenistwie ale przyznam się że ciężko mi to idzie, plany na początku tygodnia jakieś były ale niestety nie do końca zrealizowałam je a tydzień się już kończy. Wszystko przez moje odwieczne problemy, aż nie mam sumienia Was nimi zadręczać ale w tym tygodniu mile mnie zaskoczyłyście przyłączając się do Wydarzenia   osoby które jeszcze nie przyłączyły a chcą mi pomóc swoimi zdolnymi łapkami zapraszam :) Szczerze mówiąc, mam nadzieję że nie zmarnuję pracy Waszych rąk i potencjalni nabywcy docenią Wszą pracę :)

Witam nowe obserwatorki oraz nowe znajome, miło mi Was u siebie gościć. Mam nadzieję że już niedługo znów będę zasypywać Was fotkami  moich prac, uwaga zbieram się w sobie ;) Nie ręczę za swoje ręce jak już zacznę działać ;)

Życzę wszystkim miłego weekendu, pa pa do następnego wpisu :)

2 komentarze:

  1. Podziwiam od dawna Twoje prace karteczkowe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniu nic sie nie smuc-jak tylko sily wroca stworzysz cos pieknego a teraz czekaj na efekty ,,wydarzenia,, Ja dzis wysylam juz swoje kartki dla Ciebie -Trzymaj sie cieplutko i glowa do gory;))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza. Wasza obecność motywuje mnie do działania i rozwijania pasji :)