piątek, 29 marca 2013

Świątecznie

Święta tuż, tuż dlatego wpadam na chwilę po to by złożyć Wam życzenia zdrowych, pogodnych Świąt przy smacznie zastawionym stole w gronie najbliższych :)

Moje kartki poleciały dawno w świat i już dotarły do swoich adresatów dlatego też mogę Wam się nimi pochwalić, mam nadzieję że starczy Wam cierpliwości ;)

Było ich jeszcze kilka a może kilkanaście ale oszczędzę Was, z pewnością macie przed świętami jeszcze co robić ja z resztą też ;)

Chciałam serdecznie powitać na moim blogu nowe obserwatorki, miło Was gościć mam nadzieję że zostaniecie ze mną na dłużej. 

Zapraszam  osoby które chcą mi pomóc do zrobienia dla mnie czegoś co mogłabym wystawić na sprzedaż. Liczę na Wasze serca oraz na serca potencjalnych nabywców. Mam nadzieję że już niedługo będę mogła spokojnie zacząć myśleć jedynie o leczeniu, nie jak do tej pory o sposobach zdobycia funduszy na ten cel.

Jeszcze raz życzę Wam Wesołych Świąt ! Do zobaczenia po świętach :)

6 komentarzy:

 1. Prześliczne karteczki! Serdeczne życzenia Wesołego Alleluja oraz dużo zdrowia i wiosennej nadziei w serduchu!

  OdpowiedzUsuń
 2. W dzień Święta Wielkanocnego
  życzę ci jajka smacznego,
  świąt pogodnych i radosnych
  oraz tchnienia wiosny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z okazji świąt Wielkanocnych życzę by przebiegły w radosnej, rodzinnej atmosferze. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Ciebie oraz bliskich wszelkimi łaskami na cały rok, a śmigus-dyngus niech będzie mokry, niezależnie czy od śniegu czy od wiadra wody;)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza. Wasza obecność motywuje mnie do działania i rozwijania pasji :)